Přerovská 68, 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

SK CZ

Elektrocentrály so zváračkou MEDVED Weldved

 

Autorizovaný predaj a servis zváracích elektrocentrál značky MEDVED – maloobchod a veľkoobchod.
 
Spoločnosť ALFA IN je jedným z najväčších tuzemských výrobcov zváracej techniky. České elektrocentrály MEDVED Weldved so zabudovaným zváracím invertorom sú určené predovšetkým pre zváranie v miestach bez dostupnej elektrickej energie z rozvodnej siete a kde aplikácia vyžaduje stabilného jednofázového alebo trojfázového zdroja elektrickej energie.

Elektrocentrála so zváračkou v sebe spája výhodu oboch. Zváranie týmto zariadením lepšie vlastnosti oproti využitie samostatné elektrocentrály a invertora. väčší výkon, lepšie vlastnosti, zaberá menej priestoru a znižuje náklady na údržbu a dlhodobú prevádzku. Elektrocentrály MEDVED Weldved sú vyrábané v Slovenskej republike v Třebíči. Agregáty sú vyrábané z kvalitných komponentov od popredných svetových dodávateľov - alternátory LINZ, motory HONDA a Briggs&Stratton.
 
AKCIE elektrocentrály so zváračkou – na prevzatie TU.

 

Konfigurátor elektrocentrál MEDVED

Aký typ elektrocentrály hľadáte?

Aký by mala mať výkon?

Akú reguláciu napätia by mala mať?

Přejete si poradit s výběrem elektrocentrály?

KONFIGURÁTOR

 

Na nami dodávané modely ľahkých elektrocentrál so zváračkou značky MEDVED vykonávame odborný autorizovaný servis
a ponúkame náhradné diely. Na nami predané zváracie agregáty ponúkame 15% zľavu na pozáručný servis.


Spoločnosť ALFA IN MEDVED je popredný český výrobca zváracej techniky a špecializuje sa na vývoj a výrobu benzínových elektrocentrál pre zváranie. Produktová línia zahŕňa celú výkonovú škálu agregátov, ktorá je schopná uspokojiť požiadavky aj náročných zákazníkov. Benzínové generátory pre zváranie MEDVED sú oceňované pre svoju spoľahlivosť, ľahkú údržbu a dlhú životnosť. Naše zváracie agregáty využíva veľká rad spoločností v Českej republike i v Európe.

 

 

   Elektrocentrály MEDVED - videá aplikácií a testovanie elektrocentrál